İngiltere Oturma İzni Migrathon Göçmenlik Bürosu

Yatırımla İngiltere Oturma İzni

İngiltere Oturma İzni, Birleşik Krallık, geniş küresel bağlantılara sahip, çeşitli ve çok kültürlü bir toplumdur.

İngiltere Oturma İzni, Birleşik Krallık’ın finansal, ticari ve kültürel erişimi olağanüstüdür. Benzersiz bir vergi rejimine sahip olması ve güvenli bir yatırım ortamı sunmasıyla bilinir. İngiltere Oturma İzni ayrıca, Birleşik Krallık Yenilikçi Girişimci Vizesi, girişimcilere üç yıl içinde daimi ikamet garantisi sunarak önemli bir avantaj sağlar.

2023

Yenilikçi Kurucu Vizesi Başlatıldı

£200,000

Yatırım Tutarı

4-6

Ay Süren İşlem Süresi

İngiltere Oturma İzni Yenilikçi Kurucu Vizesinin Faydaları

Küresel Bağlantılar Kurun

Birleşik Krallık, Avrupa ve Amerika arasında önemli bir bağlantı görevi görürken aynı zamanda Asya ile de iyi bir bağlantıya sahiptir.

İngiltere Oturma İzni Başvurusu

İngiltere Oturma İzni, ikamet başvurunuz boyunca belirli kriterleri karşıladığınız ve gereklilikleri yerine getirdiğiniz takdirde, beş yıl sonra vatandaşlık almaya hak kazanabilirsiniz.

Aile Üyelerini Dahil Edin

Yenilikçi bir kurucu olarak, 18 yaşın altındaki çocuklarınız ve eşiniz için bağımlı vize başvurusunda bulunmanız mümkündür.

İngiltere Oturma İzni Uzmanlığına Erişim

İngiltere Oturma İzni, Birleşik Krallık, işinizi büyütmenize yardımcı olacak zengin bir iş uzmanlığı ve destek ağına sahiptir. Yenilikçi Kurucu Vizesi sahibi olarak bu kaynaklardan yararlanabilir ve Birleşik Krallık’taki girişimcilerin bilgi ve deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

İngiltere Pazarına Girin

İngiltere Oturma İzni, Birleşik Krallık, birçok iş fırsatı sunan güçlü ve çeşitli bir ekonomiye sahiptir. Innovator Founder Visa sahibi olarak bu pazardan yararlanabilirsiniz.

Küresel uzmanlarımızdan biriyle konuşun ve yolculuğunuza bugün başlayın

Program Gereklilikleri

İngiltere Oturma İzni, Yenilikçi Kurucu Vizesi için gerekli olan şartları yerine getirmek için aşağıdaki gereklilikleri karşılamanız gerekmektedir

YENİLİKÇİ, UYGULANABİLİR VE ÖLÇEKLENEBİLİR BIR İŞ PLANI OLUŞTURMAK

İngiltere Oturma İzni, İleriye dönük bir iş planı oluşturmalısınız, bu planın pazar ihtiyaçlarını karşıladığına ve rekabet avantajı sağladığına dair kanıtlar sunmalısınız. Uygulanabilirlik: İş planınızın kaynaklarınıza uygun olduğunu ve gerçekçi olduğunu göstermelisiniz. Ayrıca, işi yürütmek için gereken beceri, bilgi, deneyim ve pazar farkındalığına sahip olduğunuzu veya bu yetenekleri geliştirmekte olduğunuzu göstermelisiniz. Ölçeklenebilirlik: Planınızın büyümeye uygun olduğunu kanıtlayan yapılandırılmış bir planlama sürecine sahip olmalısınız. Ayrıca, sürekli yüksek kaliteli iş yaratma potansiyeline ve ulusal ve uluslararası pazarlarda büyüme fırsatlarına işaret eden verilere dayanarak tahminler sunmalısınız.

BİR ONAY MEKTUBU TEMİN EDİN

İngiltere Oturma İzni, Birleşik Krallık onay kuruluşu, iş planınızı değerlendirecek ve: İş planınızın özgün olduğunu veya önemli bir katkı sağladığınızı değerlendirecek, Kurucu ekibin tek başına veya önemli bir üyesi olduğunuzu belirleyecek, İş planınızın yenilikçi, uygulanabilir ve ölçeklenebilir iş gereksinimlerini tahmin ettiğini değerlendirecek, İş planının yürütülmesinde günlük bir rolünüz olacağını değerlendirecek, Sizinle belirli aralıklarla iki temas noktası toplantısı düzenleyeceklerini teyit edeceklerdir. Bu, vize başvurunuzun tarihinden en fazla üç ay önce düzenlenmesi gereken bir onay mektubunun verilmesine yol açacaktır.

İNGİLİZCE DİL BİLGİSİNİ GÖSTERMEK

Bir muafiyet uygulanmadığı sürece, CEFR B2 seviyesine eşdeğer İngilizce Dil becerisi göstermelisiniz.

FİNANSAL BİR GEREKSİNİMİ KARŞILAMAK

Eğer Birleşik Krallık dışındaysanız veya 12 aydan daha kısa bir süre içinde Birleşik Krallık’ta bulunuyorsanız, başvurunuzu desteklemek için aşağıdaki fon seviyelerine sahip olduğunuzu göstermelisiniz: Kendiniz için £1,270, bir eş için £285, ilk çocuk için £315 ve daha sonraki her çocuk için £200.

TIBBİ BİR SERTİFİKA SAĞLAMAK

Bir muafiyet uygulanmadığı sürece, CEFR B2 seviyesine eşdeğer İngilizce Dil becerisi göstermelisiniz.

YENİLİKÇİ KURUCU OLARAK SÜRESİZ KALMA İZNİ (ILR) ALMAK

Yenilikçi Kurucu olarak süresiz kalma iznine hak kazanmak için, aşağıdaki şartları sağlamanız gerekmektedir:

İngiltere Oturma İzni, Önceki onayınızda değerlendirilen iş planına göre önemli başarılar gösterdiğinizi onaylayan bir Birleşik Krallık onay kurumu tarafından onaylandınız.

Şirketler Evine işletmenizin Direktörü veya Üyesi olarak kayıt oldunuz. İşletmeniz aktif ve ticaret yapıyor ve en az önümüzdeki 12 ay boyunca sürdürülebilir görünüyor.

İşletmenin günlük yönetiminde ve geliştirilmesinde aktif bir kilit rol oynadınız. Ayrıca, aşağıdaki koşullardan en az ikisini karşılamanız gerekmektedir: İşletmeye en az £50,000 yatırım yapılmış ve işinizi ilerletmek için aktif olarak harcanmıştır. İşletme, yerleşik çalışanlar için yılda en az £25,000 ortalama maaşla en az beş tam zamanlı işe eşdeğer iş yaratmıştır. İşletme, ortalama maaş şartı olmaksızın yerleşik çalışanlar için en az 10 tam zamanlı işe eşdeğer iş yaratmıştır. Müşteri sayısı son üç yıl içinde en az iki katına çıkmış ve şu anda karşılaştırılabilir ana ürün veya hizmetler sunan diğer Birleşik Krallık işletmelerinin ortalama müşteri sayısından daha yüksektir. İşletme önemli araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde bulunmuş ve Birleşik Krallık’ta fikri mülkiyet koruması için başvuruda bulunmuştur.

İşletmenin hesaplarının kapsadığı son tam yılda en az £1 milyon yıllık brüt gelir elde etmiş olması veya İşletmenin hesaplarının kapsadığı son tam yılda en az £500,000 yıllık brüt gelir elde etmiş olması ve bunun en az £100,000’unun denizaşırı ihracattan elde edilmiş olması. Ayrıca, başvuru tarihinden önceki üç yıl boyunca 12 aylık herhangi bir dönemde Birleşik Krallık dışında 180 günden fazla zaman geçirmediğinizi ve İngilizce diline ve Birleşik Krallık yaşamına ilişkin yeterli bilgiye sahip olduğunuzu göstermeniz gerekmektedir.

Kimler Antigua ve Barbuda Vatandaşlığı Alabilir?

Girişimci

  • En az 18 yaşında
  • Sabıka kaydı veya kovuşturma yok
  • Ciddi hastalık yok
  • Bakım fonu gereksinimi
  • İngilizce dil gereksinimi (IELTS 5.5 seviyesine eşdeğer)

  • 18 yaş üstü
  • Sabıka kaydı veya kovuşturma yok
  • Ciddi hastalık yok

18 Yaş Altı Çocuklar

  • Aile evinde yaşamak

Migrathon Yatırımla Vatandaşlık ve Oturma İzni Programları

Hayalinizdeki yaşama bir adım daha yaklaşmak için doğru yerdesiniz. Sunduğumuz yatırımla vatandaşlık ve oturma izni programları, dünya genelinde farklı ülkelerde ikinci bir vatandaşlık veya ikamet elde etmenizi sağlar.

error: Content is protected !!