Yatırımla Kanada Oturma İzni Migrathon Göçmenlik Bürosu

Yatırımla Kanada Oturma İzni

Kanada Start-Up Vizesi, yenilikçi start-up’lara Yatırım Yoluyla Oturma İzni imkanı sunmaktadır.

Kanada, dünyanın en başarılı ekonomilerinden birine ev sahipliği yapmaktadır. Bu nedenle, iş kurmak için son derece çekici bir pazar konumundadır.

Kanada Oturma İzni Start-Up Vize (SUV) Programı, girişimcileri Kanada Hükümeti tarafından belirlenmiş kuruluşlarla (DO’lar) bir araya getirerek yenilikçi bir oturma izni start-up girişimi oluşturmak üzere desteklemektedir.

2013

Kanada Oturma İzni Programı Başladı

C$275,000

Yatırım Tutarı

24-30

Ay Süren İşlem Süresi

Kanada Oturma İzni Start-up Vizesinin Faydaları

Uygun Maliyetli Bir Programa Kaydolun

Kanada Oturma İzni Start-Up Vize (SUV) Programının maliyeti, eski Quebec Göçmen Yatırımcı Programından çok daha düşüktür. Buna ek olarak, daha hızlı işlem süreleri Kanada’ya daha çabuk yerleşmenizi sağlar.

Kanada Oturma İzni Nasıl Alınır?

Siz ve aileniz de, önceki beş yıllık dönem içinde üç yıl Kanada’da yaşadığınız takdirde Kanada vatandaşı olmak için başvuruda bulunabileceksiniz. Ayrıca, İngilizce ve/veya Fransızca dillerinde yetkin olmanız gerekmektedir. Son olarak, sabıka kaydınız olmamalıdır.

Ücretsiz Evrensel Sağlık Hizmetine Erişim

Kanada’da vatandaşlar ve Daimi İkamet Edenler tarafından ödenen vergiler, kamu sağlık sistemini finanse etmektedir.

Zengin Doğal Kaynaklardan Yararlanın

Kanada dünyanın ikinci en büyük petrol rezervlerine ve dahası dördüncü en büyük tatlı su kaynağına sahiptir.

Küresel uzmanlarımızdan biriyle konuşun ve yolculuğunuza bugün başlayın

Program Gereklilikleri

Kanada Oturma İzni Start-Up Vize (SUV) Programına hak kazanmak için aşağıdaki yatırım seçeneklerinden birini yerine getirmeniz ve diğer gereklilikleri karşılamanız gerekmektedir

SEÇENEK 1. BİR GİRİŞİM SERMAYESİ FONUNA YATIRIM YAPIN

Kanada Oturma İzni, Kanada’daki bir Girişim Sermayesi Fonuna 325.000 Kanada Doları yatırım yapın. Bu yatırım paketi, yeni bir Kanadalı start-up’ta %10 hisse ve diğer start-up’lara ek yatırımları içermektedir. Ayrıca, ilk durum tespiti, işe alım, kurumsal yasal, profesyonel danışmanlık, üyelik ve kuluçka ücretlerini de kapsar.

SEÇENEK 2. AKREDİTE YATIRIMCI OLUN

Kanada Oturma İzni, Bir Melek Yatırımcılar Grubuna 275.000 Kanada Doları yatırım yapın. Bu yatırım paketi, yeni bir Kanadalı start-up’ta %10 hisse ve diğer start-up’lara ek yatırımları içermektedir. Ayrıca, ilk durum tespiti, işe alım, kurumsal yasal, profesyonel danışmanlık, üyelik ve kuluçka ücretlerini de kapsar.

SEÇENEK 3. BİR MELEK YATIRIMCILAR GRUBUNA YATIRIM YAPIN

Bir Melek Yatırımcılar Grubuna 275.000 Kanada Doları yatırım yapın. Bu paket, Kanadalı yeni bir start-up’ta %10 hisse ve diğer start-up’lara yapılacak ek yatırımları içermektedir. Ayrıca, ilk durum tespiti, işe alım, kurumsal yasal, profesyonel danışmanlık, üyelik ve kuluçka ücretlerini de kapsamaktadır.

KANADA OTURMA İZNİ İÇİN DİĞER GEREKLİLİKLER VE AVANTAJLAR

Kanada SUV Programı’na başvuru sahibi olarak, Kanada Dil Ölçütü (CLB) 5 seviyesinde İngilizce veya Fransızca dil becerisi göstermek gerekmektedir. Ayrıca, anlaşmaya varmak için yeterli miktarda parayı getirmeniz gerekmektedir. Örneğin, Kanada’ya tek başınıza taşınıyorsanız, harcayabileceğiniz en az 13.310 Kanada Doları tutarında fonunuz olmalıdır. Bu rakam dört kişilik bir aile için 24.733 Kanada Doları’na çıkmaktadır. Ayrıca, aile kurmak istiyorsanız, Kanada bu konuda güvenli bir ülke olarak kabul edilmektedir.

Kimler Kanada Oturma İzni Alabilir?

Yatırımcı

  • İlk olarak, 18 yaşından büyük
  • İkinci olarak, uygun nitelikte bir işletmeye sahip olmak
  • Ayrıca, güvenlik izni almak
  • Son olarak, tıbbi muayeneyi geçin

  • İlk olarak, 18 yaş üstü
  • İkincisi, güvenlik izni almak
  • Son olarak, tıbbi muayeneyi geçin

Çocuklar

  • Bir, 22 yaşından küçük
  • İki, hem de bekâr.
  • Üç, ayrıca tıbbi ve güvenlik muayenelerini geçmek

Migrathon Yatırımla Vatandaşlık ve Oturma İzni Programları

Hayalinizdeki yaşama bir adım daha yaklaşmak için doğru yerdesiniz. Sunduğumuz yatırımla vatandaşlık ve oturma izni programları, dünya genelinde farklı ülkelerde ikinci bir vatandaşlık veya ikamet elde etmenizi sağlar.

error: Content is protected !!