Migrathon Göçmenlik Bürosu

Yatırımla İspanya Oturma İzni

İspanyol mülküne yatırım yaparak ardından 27 Schengen ülkesine erişim sağlayın.

İspanya Altın Vize programı, başarılı başvuru sahiplerine İspanya’da yaşama ve çalışmanın yanı sıra Schengen Bölgesi’nde vizesiz seyahat etme fırsatı sunmaktadır.

Ayrıca, bölge sakinleri göz alıcı beyaz kumlu plajlarda sörf yapmanın keyfini çıkarabilir ve İspanya’nın kırsal kesimindeki doğada çimi hissedebilirler.

27

Keşfedi̇lecek Schengen Ülkeleri̇

€500,000

Yatırım Tutarı

5-7

Ay Süren İşlem Süresi

İspanya Oturma İzni Avantajları

Yüksek Yaşam Standartlarını Deneyimleyin

İspanya’da oturma iznine sahip olduğunuzda, İspanya’da yaşama, çalışma ve ayrıca eğitim alma hakkına sahip olacaksınız. Üstelik burası AB’nin en gelişmiş ülkelerinden biri.

Küresel Hareketliliğinizi Artırın

İspanya Altın Vizesi ile Avrupa Birliği (AB) ve Avrupa’nın Schengen Bölgesi’nde özgürce seyahat edin.

Aile Üyelerini Dahil Edin

Başvurunuza bakmakla yükümlü olduğunuz aile bireylerini ekleyebilir, böylece bakmakla yükümlü olduğunuz kişilerin sizinle birlikte kamu sağlık ve eğitim sistemlerinden yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

Küresel uzmanlarımızdan biriyle konuşun ve yolculuğunuza bugün başlayın

Program Gereklilikleri

İspanya Yatırım Yoluyla Oturma İzni Programına hak kazanmak için aşağıdaki yatırım seçeneklerinden birini yerine getirmeli ve diğer gereklilikleri karşılamalısınız

SEÇENEK 1. İSPANYA’DA YATIRIM

İspanyol kamu borçlanma senetlerine 2.000.000 € veya tercih ederseniz İspanyol sermaye şirketlerine 1.000.000 € yatırım yapabilirsiniz. Alternatif olarak, girişimciler İspanyol yatırım fonlarına 1.000.000 € veya İspanyol finansal kuruluşlarına 1.000.000 € yatırım yapabilirler. Ayrıca, bu yatırım seçenekleri İspanya’da daimi ikamet için bir yol sağlamaktadır.

SEÇENEK 2. BİR MÜLK SATIN ALIN

İspanya’da ikamet etmek isteyen yatırımcılar, 500.000 Avro veya daha yüksek değerde gayrimenkul satın alabilirler. Üstelik bu yatırım eşiği birden fazla mülkü içerebilir.

SEÇENEK 3. İSPANYA’DA BİR İŞ KURUN

İstihdam yaratan ve aynı zamanda yerel toplumu olumlu yönde etkileyen veya bilimsel yenilikleri ilerleten yeni bir iş projesi başlatarak İspanya’da oturum izni alabilirsiniz.

DİĞER GEREKLİLİKLER VE AVANTAJLAR

İspanya Yatırım Yoluyla Oturma İzni Programı başvuru sahibi olarak, hem sizi hem de bakmakla yükümlü olduğunuz kişileri kapsayan geçerli bir sağlık sigortası poliçesine sahip olmanız gerekmektedir. Ülkede 10 yıl yasal olarak ikamet ettikten sonra siz ve aileniz de İspanyol vatandaşlığı alabilirsiniz. Bununla birlikte, İspanyol pasaportu dünyanın en güçlü pasaportları arasında yer almaktadır.

Kimler İspanya’da Oturum Alabilir?

Yatırımcı

  • İlk olarak, 18 yaşından büyük
  • Ayrıca, AB vatandaşı olmamalıdır
  • Ardından, temiz bir sabıka kaydı kanıtı göstermeniz gerekir
  • Son olarak, fon kaynağına ilişkin kanıt sunmalıdır

Eş veya Partner

  • İlk olarak, 18 yaş üstü
  • İkinci olarak, AB vatandaşı olmamalıdır
  • Üçüncüsü, temiz bir sabıka kaydı kanıtı göstermesi gerekiyor

18 Yaş Altı Çocuklar

  • Aile evinde yaşarken

18 Yaş Üstü Çocuklar

  • Finansal olarak hala yatırımcıya bağımlı

Ebeveynler ve Büyükanne ve Büyükbabalar

  • Finansal olarak yatırımcıya bağımlıysa

Migrathon Yatırımla Vatandaşlık ve Oturma İzni Programları

Hayalinizdeki yaşama bir adım daha yaklaşmak için doğru yerdesiniz. Sunduğumuz yatırımla vatandaşlık ve oturma izni programları, dünya genelinde farklı ülkelerde ikinci bir vatandaşlık veya ikamet elde etmenizi sağlar.

error: Content is protected !!