Migrathon Göçmenlik Bürosu

Yatırımla St. Kitts ve Nevis Vatandaşlığı

Yatırımla St. Kitts ve Nevis Vatandaşlığı, dünyanın ilk ve en eski Yatırım Yoluyla Vatandaşlık Programıdır.

Yatırımla St. Kitts ve Nevis Vatandaşlığı, birçok avantaj sunmaktadır. Başlıca avantajlardan biri, St. Kitts ve Nevis’in bir Karayip adası olmasının yanı sıra İngiliz Milletler Topluluğu üyesi olması nedeniyle vizesiz erişimin artırılmasıdır.

Saint Kitts ve Nevis, Batı Hint Adaları’nda yer alan ikiz adalı bir ülkedir. Hem büyüklük hem de nüfus bakımından Amerika kıtasındaki en küçük bağımsız devlettir. Küçük boyutuna rağmen ülkenin sunabileceği çok şey vardır.

Rusya, İngiltere ve diğer tüm Avrupa Birliği ülkeleri dahil olmak üzere 150 ülkeye vizesiz ve varışta vizeli seyahat imkanı.

150

Vizesiz Ülkeler

$250,000

Yatırım Tutarı

8-9

Ay Süren İşlem Süresi

St Kitts & Nevis’in Faydaları

Erişilebilir Seyahatin Keyfini Çıkarın

St. Kitts ve Nevis Vatandaşlığı ile 150’den dazla ülkeye vizesiz erişimin keyfini çıkarın.

Fiziksel varlık gerekliliklerinden sıkıntı duymadan rahatlayın.

Yatırımla St. Kitts ve Nevis Vatandaşlığı alındıktan sonra St. Kitts ve Nevis’e kalıcı olarak yerleşmek zorunlu değildir. Ayrıca, dil sınavı da gerekmemektedir.

Çifte Vatandaş Olun

St. Kitts ve Nevis Vatandaşlığı çifte vatandaşlığı kabul etmektedir. Ayrıca, bu durum vergi avantajları nedeniyle başvuranlar için de faydalı olacaktır.

Fark Yaratın

Yatırımla St. Kitts ve Nevis Vatandaşlığı, bu ikiz ada devletinin GSYH’sinin yaklaşık %30’unu oluşturmaktadır.

Program Gereklilikleri

Yatırımla St. Kitts ve Nevis Vatandaşlığı Programına başvurmak için aşağıdaki yatırım seçeneklerinden birini yerine getirmeniz gerekmektedir. Ayrıca diğer gereklilikleri de karşılamanız gereklidir

SEÇENEK 1. SÜRDÜRÜLEBİLİR ADA DEVLETİ KATKISINA (SISC) BAĞIŞTA BULUNUN

Saint Kitts ve Nevis Hükümetine yapacağınız SISC bağışı en az 250.000 Dolar olmalıdır. Ayrıca, bu tutar siz ve eşiniz için 300.000 Dolara yükselir. Ek olarak, dört kişilik bir aileyseniz, siz, eşiniz ve bakmakla yükümlü olduğunuz iki kişi için 350.000 Dolar ödeyeceksiniz.

SEÇENEK 2. GAYRİMENKUL YATIRIMI

Geliştiricinin Gayrimenkul Seçeneği, onaylı bir gayrimenkul geliştirme projesine en az 400.000 Dolar yatırım yapmanızı gerektirir. Sonuç olarak, mülke en az yedi yıldır sahip olmanız gerekir. Ayrıca, yeni bir CBI programı üyesine yalnızca bir kez yeniden satılabilir.

Öte yandan, bir apartman dairesi veya müstakil konut olan Onaylı Özel Ev, CBI seçeneği olarak nitelendirilir. Bu durumda, apartman dairesi sahibine en az 400.000 Dolar ve müstakil konut sahibine 800.000 dolar ödemeniz gerekir.

Daha sonra, özel konuta en az yedi yıl boyunca sahip olmanız gerekir. Bunu takiben, Federal Kabine onaylamadığı sürece bir CBI başvuru sahibine yeniden satış yapamazsınız. Son olarak, inşaat, yenileme veya diğer iyileştirmeler için önemli miktarda ek yatırım yapmanız gerekebilir.

SEÇENEK 3. ONAYLANMIŞ BİR KAMU YARARI PROJESİNE KATKIDA BULUNMAK

Yerel istihdamı artıran bir projeye en az 250.000 Dolarlık bir yatırım yapmak ve tamamlandığında tüm gayrimenkulü Devlete devretmek.

DİĞER GEREKLİLİKLER VE AVANTAJLAR

Yatırım Yoluyla Vatandaşlık elde etmek için güvenlik ya da itibar riski oluşturamazsınız. Dahası, bir St. Kitts ve Nevis pasaportu sahibi olarak, her ikisinde de yaşamak zorunda değilsiniz. Ancak, ikamet ediyorsanız, geliriniz veya servetiniz üzerinde vergi bulunmamaktadır.

Kimler St. Kitts ve Nevis Vatandaşlığı Alabilir?

Yatırımcı

 • İlk olarak, 18 yaşından büyük
 • Yatırımınızın yasal olduğunu kanıtlayabilir
 • Temiz bir sabıka kaydına sahip olmak
 • İyi karakterli olmak
 • St. Kitts ve Nevis’e vizesiz erişimi olan bir ülkeye vize verilmemiş olması

 • 18 yaş üstü
 • Temiz bir sabıka kaydına sahip olmak
 • İyi karakterli olmak
 • St. Kitts ve Nevis’e vizesiz erişimi olan bir ülkeye vize verilmemiş olması

18 Yaş Altı Çocuklar

 • Evde yaşamak

18-25 yaş arası çocuklar

 • Bir yükseköğretim kurumunda tam zamanlı olarak kayıtlı

Zihinsel veya Fiziksel Engelli Çocuklar

 • Her yaştan

Ebeveynleriniz veya Kayınvalideniz 65 Yaşın Üzerinde

 • Sizinle birlikte yaşıyor ve ayrıca sizin tarafınızdan tam olarak destekleniyor

Migrathon ile Yatırımla St. Kitts ve Nevis Vatandaşlığı Programı

Hayalinizdeki yaşama bir adım daha yaklaşmak için doğru yerdesiniz. Sunduğumuz yatırımla St. Kitts ve Nevis Vatandaşlığı programıyla ikinci bir vatandaşlık ve pasaport elde edebilirsiniz. St. Kitts ve Nevis vatandaşlığı size ve ailenize toplam 150’den fazla ülkeye vizesiz seyahat imkanı sağlar.

error: Content is protected !!